Knihovny do obývacího pokoje

Knihovna v moderním a nadčasovém designu

Knihovna Actona Seaford o rozměru 185×114 cm přímo uhrane designem. Knihovna se pyšní pěkným a rozhodně zajímavým vzhledem, jenž je nadčasový a hodí se takřka do každého obývacího pokoje. Praktická a velmi pěkná knihovna je vyrobena z kovového materiálu, jenž je odolný, snadný na údržbu a vyniká kvalitou i dlouhou životností. Skvělý a účelný kus nábytku, který potěší vás i vaši peněženku. Výhodou je, že tento typ knihovny se vejde i do menšího interiéru.

Cena v době recenze: 4 499 Kč

Moderní knihovna v antracitové barvě

Antracitová knihovna Homitis Karmato v moderním designu je vhodná do obývacího či studentského pokoje. Knihovna zaujme provedením a skýtá dostatek prostoru na vaše knížky, které díky tomu budou náležitě uspořádané.

Cena v době recenze: 4 399 Kč

Knihovna s konstrukcí z dubového dřeva

Knihovna s konstrukcí z dubového dřeva Woodman Newbury je stylovým kouskem. Knihovna nabízí nejen dostatek prostoru, ale i trvale krásný a neokoukaný design.

Cena v době recenze: 8 899 Kč

Bílá regálová stěna do obývacího pokoje

Udělejte si konečně pořádek ve všech svých knížkách a pořiďte si tento stylový regál, který vnese do vaší domácnosti řád a nádech funkcionalismu! Moderní regál Carryhome v bílé barvě udělá parádu v každém pokoji a s lehkostí se začlení k ostatním kusům nábytku. Jeho bílá barva je mimořádně variabilní a krásně celý prostor zesvětlí .Ať už tedy regál umístíte do obývacího pokoje, pracovny nebo chodby, místnost zůstane vždy na pohled vzdušná, otevřená a uklizená.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Vysoká knihovna GIANNI dub sonoma

Možná právě zařizujete svou pracovnu, kancelář nebo třeba studentský pokoj a přemýšlíte, kam uložit knihy, šanony či další dokumenty, které chcete mít hezky po ruce a samozřejmě přehledně uspořádány. Ideálním řešením, které se nabízí je tento vysoký regál Gianni v atraktivním odstínu dubu sonoma.Praktický regál však najde své uplatnění třeba v jídelně či obývacím pokoji, zkrátka všude tam, kde je aktuálně potřeba.

Cena v době recenze: 1 640 Kč

Jednoduchá dubová knihovna – regál se 6 policemi

Kam ty věci zase dát? Stále hledáte nějaké volné místo? Regál se 6 otevřenými přihrádkami chytře doplní každou domácnost. Díky 5 vkládacím policím si můžete vnitřní prostor regálu individuálně přizpůsobit. Využijete ho na chodbě, v pracovně a třeba i v ložnici. Zpracování v dekoru dubu wotan harmonicky ladí s každým stylem vybavení domácnosti.

Cena v době recenze: 2 380 Kč

Dělící pokojová stěna z masivu borovice

Otevřená policová stěna se čtyřmi zásuvkami.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Jednoduchá levná knihovna do obývacího pokoje

Jednoduchý regál vyrobený z kvalitního lamina. Lamino je odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám.

Cena v době recenze: 1 710 Kč

Bílá dělící stěna s asymetrickými policemi

Moderní víceúčelový regál má mnohostranné využití. Hodí se do obývacích pokojů, dětských či studentských pokojů, kanceláří apod. Je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení bílá. Regál lze postavit vertikálně i horizontálně.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Knihovna v neutrální barvě a moderním designu

Knihovna Garcinia 2 v bílé neutrální barvě je vyrobena z kvlaitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu. Knihovna je řešena 6 policemi.

Cena v době recenze: 800 Kč