Obývací stěny

Obývací stěna v bílém provedení

Obývací stěna Blues v bílém provedení je vhodná do každého interiéru. Ocenitelná záležitost pro majitele menších bytů. Vejde se i do malého obývacího pokoje. Moderní stěna do obýváku se skládá z prostorného TV stolku skýtající místo na televizi a k tomu i disponující praktickým úložným otevřeným a uzavřeným prostorem, dále je součástí skříň s vitrínou a závěsná skříňka s vitrínou a posledním elementem, jenž je součástí sestavy, je praktická závěsná police mající dostatek úložného a odkládacího místa.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Obývací stěna ve dvou barevných variantách

Obývací stěna SNAP v moderním a nadčasovém provedení se hodí prakticky do každého obývacího pokoje. Obývací stěna se skládá ze závěsné skříňky s vitrínou, závěsné jednoduché poličky na odložení či vystavení fotografií, knih a dalších věcí. Součástí je prostorný TV stolek skýtající dostatek místa pro umístění televize a rovněž úložný otevřený i uzavřený prostor. Stěna do obývacího pokoje v dekoru dub lefkas a černá mat či můžete zvolit druhou variantu v dekoru dub sonoma s bílou mat.

Cena v době recenze: 3 145 Kč

Moderní obývací stěna v dekoru dub lefkas

Obývací stěna Pires v moderním odstínu dub lefkas oživí každý interiér. Obývací stěna v moderním a nadčasovém provedení je vyrobena z kvalitního, odolného materiálu. Skýtá dostatek potřebného úložného prostoru. Je tvořena podstatnými a nezbytnými elementy, které nachází své uplatnění v každém obývacím pokoji, tj. TV stolek, vysoká skříň, nízká skříňka a nástěnná police. Obývací stěna v efektivním provedení je řešena otevřeným i uzavřeným úložným prostorem.

Cena v době recenze: 6 779 Kč

Obývací stěna s moderním LED osvětlením

Jak zařídit obývací pokoj stylově, prakticky, a ještě u toho ušetřit? Snadno a jednoduše. Pořízením tohoto moderního a nepostradatelného artiklu do obývacího pokoje ušetříte peníze i čas. Obývací stěna CANCAN 5 v impozantním dekoru ořech satin touchwood s moderním LED osvětlením si vás získá jak vzhledem, tak i celkovým provedením. Stěnu tvoří prosklené vitríny s LED osvětlením, dále praktický TV stolek s dostatkem úložného místa, skříňka a 2 závěsné prostorné police.

Cena v době recenze: 12 999 Kč

Stěna do obývacího pokoje v luxusním provedení

Jak si zařídit obývací pokoj moderně, prakticky, efektivně? Věřte, lze to snadno, rychle. Základem je obývací stěna, kterou dodáte punc stylu vašeho interiéru. Obývací stěna Falcon v působivém provedení v kombinaci přírodního dekoru dub s tmavě šedou. Obývací stěna v moderním designu oživí váš interiér, a především poskytne potřebný prostor. Obývací stěna se skládá ze závěsné police na odložení či vystavení věcí, dále z vitríny mající část řešenou bezpečnostním tvrzeným sklem pro umožnění viditelnosti uložených věcí. Součástí obývací stěny je taktéž praktický TV stolek, jenž skýtá dostatek plochy pro umístění televizoru.

Cena v době recenze: 10 999 Kč

Obývací stěna vhodná do menšího prostoru

Obývací stěna ZUZANA 04 potěší každého, zejména pak majitele menšího bytu. Moderní a funkční obývací stěna se hodí do každého interiéru. Obývací stěnu tvoří komoda s uzavřeným úložným prostorem a s 1 policí, TV skříňka mající 2 výklopné dveře po stranách je řešena kombinací uzavřeného i otevřeného prostoru. Součástí je rovná skříňka a závěsná police. Jednotlivé komponenty lze libovolně kombinovat a poskládat podle potřeby a vašeho požadavku.

Cena v době recenze: 3 333 Kč

Obývací stěna v moderním designu

Čeká vás stěhování do nového? Zařizujete si nové bydlení? Řešíte inovaci obývacího pokoje? Věřte, efektivním řešením je pořízení této obývací stěny. Jedním nákupem máte vše, a ještě dokonale sladěné v jednotném stylu. A zde impozantní model v luxusním designu. Obývací stěna Unos v dekoru černá/dub artisan doslova uchvátí po designové stránce. Obývací stěna se skládá se závěsných skříněk v hladkém provedení, které přidají na elegantním dojmu celé místnosti. Korpus je řešen matnou úpravou, dvířka oproti tomu jsou opatřeny vysokým leskem. Obývací stěna skýtá dostatek úložného prostoru.

Cena v době recenze: 11 429 Kč

Prostorná obývací stěna v dekoru dub sonoma/bílá

Příjemná sestava v jemně sladěných odstínech prosvětlí interiér. Kombinace dekoru řezaný dub s bílými plochami. Široké rámy zvýrazňují linie jednotlivých dílů.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Moderní obývací stěna ve světlém dekoru

Obývací stěna Sartoria v dekoru dub sonoma je praktickým a efektivním řešením do každé domácnosti. Sestava je vyrobena z kvalitního materiálu, jedná se o laminovanou dřevotřískovou desku. Obývací stěnu tvoří nástěnná polička na odložení či vystavení věcí, 2 skříňky a TV stolek. Stěna skýtá dostatek otevřeného i uzavřeného úložného prostoru. Je vhodná do většího i menšího obývacího pokoje.

Cena v době recenze: 8 990 Kč

Obývací stěna v dekoru dub sonoma

Obývací stěna ATLANTIS NEW v dekoru dub sonoma zaujme moderním vzhledem a praktickým řešením. Ocenitelná je i příznivou cenou. Stěnu tvoří RTV stolek skýtající kombinaci otevřeného a uzavřeného úložného prostoru, dále 2 police a 2 skříně s vitrínovou částí řešenou sklem. Stěna nabízí dostatek úložného prostoru. Veškeré komponenty jsou opatřeny úchyty pro snadnou a pohodlnou manipulaci.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Obývací stěna v provedení bílá/dub sonoma

Obývací stěna v provedení bílá/dub sonoma v moderním a nadčasovém designu je vhodná do každého interiéru. Oživí každý obývací pokoj.

Cena v době recenze: 8 999 Kč

Designová obývací stěna v 7 barevných variantách

Designová obývací stěna Aries – 7 barev. Obývací stěna široká 300 cm. Velká obývací stěna, skládající se ze spodní části s šesti dvířky a horní částí s prosklenými skříňkami. Stěnu do obývacího pokoje nabízíme v sedmi různých barevných variantách.

Cena v době recenze: 14 429 Kč

Obývací sestava v originálním a moderním designu

Zařídit si nové bydlení lze poměrně snadno. Jak vybavit nový obývací pokoj či jak na jeho inovaci? Věřte, krásný interiér můžete mít takřka teď hned a ještě u toho ušetřit čas, mnohdy i nervy a v neposlední řadě i nějakou tu korunu. Bydlet kvalitně a za přijatelnou cenu je reálné. Obývací pokoj Montana v originálním a elegantním provedení. Vybírat můžete ze dvou variant designu a to v dekoru dub lefkas tmavý či dub lefkas tmavý – smooth grey. Obývací sestava je vyrobena z kvalitního lamina imitující strukturu dřeva. Jedná se o hodnotný materiál, který je odolný.

Cena v době recenze: 11 301 Kč

Obývací stěna v elegantním designu

Jak zařídit obývací pokoj efektivně, moderně a zároveň prakticky? Je to jednodušší, než se může zdát. Řešením je obývací stěna. Jedním nákupem máte zařízen takřka komplet obývací pokoj. Obývací stěna SHARK v dekoru dub sonoma v kombinaci s bílou dokonale prozáří váš interiér a dodá na útulné atmosféře. Stěnu tvoří televizní stolek, police, skříňka s knihovnou a skleněná vitrína s moderním LED osvětlením.

Cena v době recenze: 10 199 Kč

Obývací stěna v dekoru dub artisan/černá

Obývací sestava FAY 1 v dekoru dub artisan/černá je vyrobena z kvalitního, odolného a zároveň snadno udržovatelného materiálu. Silnou stránkou je celkové provedení, nadčasový design, navození útulné atmosféry. Moderní praktická obývací sestava se skládá z konferenčního stolku, TV stolku, komody, regálu, nástěnné police.

Cena v době recenze: 12 564 Kč

Pokojová stěna z masivu – borovice

Pořídit a vybavit pokoj můžete snadno, jednoduše a ještě za velmi příznivou cenu. Potěšte sebe, zařiďte si náležitě domácnost a ještě u toho ani nezatížíte rodinný rozpočet. Krásným a praktickým elementem je tato pokojová stěna. Stěna je vyrobena z masivu, konkrétně se jedná o borovici. Moderní pokojová stěna, která je vhodná takřka do každého stylu zařízení. Je zárukou dlouhé životnosti. Vyniká kvalitou a celkovým provedením. Stěna skýtá dostatek úložného prostoru a odkládacího místa.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Moderní obývací stěna dub sonoma s LED osvětlením

Obývací stěna Cancan 5, dub sonoma/šedá pinie, s osvětlením je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu. Obývací sestava je složena celkem z 5 částí.

Cena v době recenze: 10 990 Kč

Obývací stěna v dekoru dub s LED osvětlením

Jak zařídit obývací pokoj k maximální spokojenosti? Jak u toho ušetřit peníze, čas i nervy? Jak snadno a na jistotu pořídit nábytek do obývacího pokoje v dokonale sladěném stylu? Není nic jednoduššího, než pořízení obývací stěny. Obývací stěna Link led v dekoru dub doslova uhrane na první pohled designem. Krásná, funkční, praktická a nadčasová. Obývací stěna je vybavena moderním LED osvětlením.

Cena v době recenze: 8 639 Kč

Obývací sestava v moderním designu

Moderní obývací pokoj sestavený z prvků kolekce Tes je vyrobený z kvalitního lamina. Vitríny jsou včetně LED osvětlení. Kolekci Tes snoubí elegance a moderní provedení. Obývací pokoj je sestaven z následujících komponentů: RTV stolek Tes TS1 (otevřené police, 3 plná dvířka), vitrína Tes TS3 (2 dvířka s prosklením, 2 plná dvířka, 2 zásuvky), vitrína Tes TS4 (dvířka s prosklením, plná dvířka, zásuvka – otevírání na levou stranu), šatní skříň Tes TS6 (2 plné dveře), police, konferenční stolek.

Cena v době recenze: 37 945 Kč

Velká obývací sestava v dekoru dub/šedá

Zařizujete nové bydlení? Volá váš obývací pokoj po inovaci? Obývací pokoj Leewood 2 v dekoru dub/šedá je v moderním a nadčasovém provedení. Obývací set za velmi přijatelnou cenu se kládá z TV stolku s úložným prostorem řešeným v podobě zásuvek, dále z konferenčního stolku s otevřeným úložným prostorem, ze šatní skříně, která vyniká i tím, že je situována do výšky a tudíž nezabírá mnoho místa, je řešena 2 úchyty a uzavřeným úložným prostorem v podobě polic. Nechybí samozřejmě vitrína, ryzí prvek obýváku a posledním elementem je otevřený regál.

Cena v době recenze: 12 960 Kč

Praktická obývací stěna v moderním designu

Praktická, krásná, nadčasová a takřka nesmrtelná. Přesně taková je tato obývací stěna. Splní účel, náležitě poslouží a oslní designem. Podtrhne kouzlo obývacího pokoje a poskytne potřebný odkládací i úložný prostor. Obývací stěna Tokio v dekoru dub šedo-hnědý v kombinaci s dubem černým je vhodná takřka do každého stylu zařízení. Obývací stěnu tvoří TV stolek s dostatečnou plochou a s úložným prostorem, nástěnná skříňka neboli vitrínka, nástěnná police a vitrína řešena v kombinaci otevřený a uzavřený prostor.

Cena v době recenze: 5 555 Kč

Obývací stěna v provedení bílá lesk

Obývací stěna ALASKA bílá vysoký lesk v moderním a nadčasovém provedení. Povrchová úprava ve vysokém lesku, frézovaná dvířka s kontrastními černými úchyty a LED osvětlení vitrín dělají z obývací stěny ALASKA ideální řešení pro moderní interiéry.

Cena v době recenze: 8 999 Kč

Dřevěná obývací stěna ve světlém provedení

Dřevěná obývací stěna ve světlém provedení NEJBY je vhodná do každého interiéru. Moderní obývací stěna, kterou lze využít i do menších prostor.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Malá obývací stěna v praktickém provedení

Obývací stěna ALBANY je vhodná do menšího bytu. Ideální pro ty, kdo se potýkají s nedostatkem místa. Moderní typ kombinované stěny prokáže znamenitou službu.

Cena v době recenze: 2 790 Kč

1 2 3