Moderní bílá šatníková komoda s bezúchytovými zásuvkami

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.4/10

Moderní šatník z kolekce MALWA je ideálním pomocníkem do malých domácností. Díky své praktické konstrukci se snadno začlení k ostatnímu nábytku a poskytne potřebný úložný prostor na víc. Pokud tedy hledáte praktický, prostorný a funkční kus nábytku do vaší ložnice, předsíně, obývacího nebo dětského pokoje, je pro vás komoda Malwa ta pravá!

Univerzální vzhled z laminované dřevotřísky naplní veškerá vaše očekávání o jednoduchosti a eleganci. Bílé provedení totiž zdůrazní modernistický charakter interiéru, který prostor příjemně provzdušní a zvětší. Malé místnosti tak nebudou vypadat ještě menší, ale zachovají si svůj čistý, uklizený a otevřený ráz.

Komoda je doplněna o bezúchytové zásuvky, které poskytují pohodlné použití a dostatek úložného prostoru. Veškeré hrany jsou zakončené PVC materiálem vyznačujícím se mechanickou a chemickou odolností. Přesto však doporučujeme k ošetření nábytku použít pouze navlhčený hadřík.

Základní vlastnosti

  • Hloubka: 40 cm
  • Šířka: 120 cm
  • Výška: 97 cm

Materiál

  • Těleso a přední části - laminovaná dřevotříska. Hrany - ukončené PVC materiálem (vyznačující se vysokou mechanickou a chemickou odolností). Zásuvky - na vedení válečků (prodloužení s blokádou) jsou zárukou pohodlného a především bezpečného používání

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Moderní bílá šatníková komoda s bezúchytovými zásuvkami.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné:

Snadný výběr nábytku podle vlastností... zde

« Předchozí Obývací stěna dub sonoma Sconto SALE

Obývací stěna dub sonoma Sconto SALE

» Další Nízká černo-zlatá komoda - TV stolek na nožkách

Nízká černo-zlatá komoda – TV stolek na nožkách