Kožené a koženkové sedačky

Levná moderní rozkládací rohová sedací souprava do U

Už vás nebaví stará, nepohodlná pohovka, která zabírá drahocenné místo ve vašem obývacím pokoji? Zkuste kouknout na levnou moderní rozkládací rohovou sedačku do U! Tato pohovka je nejen moderní a elegantní, ale také se rozkládá na lůžko pro nečekané hosty nebo líné dny strávené sledováním oblíbeného seriálu. Pevná konstrukce ze dřeva a OSB desek zaručuje, že vám tato pohovka vydrží dlouhá léta, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách jako jsou malé děti, nebo domácí zvířata.

Cena v době recenze: 17 789 Kč

Černo-šedá rozkládací sedací souprava LEMON ROH

Sedací souprava rozkládací LEMON ROH v černo-šedém provedení je ocenitelná v každém bydlení i stylu zařízení. Moderní, praktická, nadčasová sedací souprava. Rohová sedací souprava je z kvalitního, odolného materiálu. Jedná se o kombinaci látky a eko kůže. Díky provedení patří mezi nejkvalitnější sedačky. Skýtá dostatek prostoru pro odpočinek, posezení s rodinou či přáteli. Po rozložení se promění i na efektivní spací lůžko. Součástí sedací soupravy jsou měkké dekorativní polštáře pro co nejvyšší komfort při odpočinku.

Cena v době recenze: 21 340 Kč

Rozkládací rohová sedací souprava do menšího prostoru

Rohová rozkládací sedací souprava PAUL v kombinaci látky a eko kůže je moderní, nadčasová, elegantní. Sedací souprava je vhodná takřka do každého stylu zařízení. Kvalitní sedací souprava se pyšní dlouhou životností. Disponuje praktickým úložným prostorem a to hned 2 nacházejícími se pod sedáky. Po rozložení se promění na pohodlné příležitostné spací lůžko. Sedací souprava je v univerzálním provedení, tj. lze ji použít jako levou či pravou stranu.

Cena v době recenze: 9 399 Kč

Rozkládací rohová čalouněná sedačka ASTANA U

Rohová sedačka ASTANA U v černém provedení v kombinaci eko kůže a látky je nadčasovou záležitostí. Prostorná rohová sedací souprava skýtá místo pro pohodlné posezení i ležení. Sedací soupravu lze rozložit a získat i místo pro spaní s dostatečnou ložnou plochou pro kvalitní spánek. Rovněž má sedací souprava ocenitelný úložný prostor, který lze využít nejen na uložení lůžkovin apod. Vzhledem k tomu, že zadní část sedačky je čalouněná, je tedy efektivně potažená látkou a díky tomu ji lze umístit i kdekoli v prostoru.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Čalouněná sedací souprava s větším taburetem

Rohová sedací souprava Twist s taburetem zaujme na první pohled efektivním a moderním provedením. Skýtá maximální komfort pro váš odpočinek, posezení s rodinou. Sedací souprava v kombinaci bílé eko kůže s melírovanou šedou tkaninou je vybavena opěrnými polštáři a 2 menšími. Sedací souprava s větším taburetem, jenž po jeho přisunutí k sedací soupravě zajistí příležitostné lůžko na spaní o rozměru ložné plochy 180×200 cm.

Cena v době recenze: 16 499 Kč

Rozkládací pohovka v kombinaci látka a eko kůže

Splní primární účel, ale rovněž může posloužit i coby lůžko na spaní a díky tomu, že je rozkládací, skýtá dostatečně velkou ložnou plochu. Rozkládací pohovka PAUL je vyrobena z kvalitního, odolného a snadno udržovatelného materiálu. Na výběr je hned v několika impozantních variantách, kdy si do svého interiéru vybere opravdu každý.

Cena v době recenze: 6 999 Kč