Sedací soupravy do U

Levná moderní rozkládací rohová sedací souprava do U

Už vás nebaví stará, nepohodlná pohovka, která zabírá drahocenné místo ve vašem obývacím pokoji? Zkuste kouknout na levnou moderní rozkládací rohovou sedačku do U! Tato pohovka je nejen moderní a elegantní, ale také se rozkládá na lůžko pro nečekané hosty nebo líné dny strávené sledováním oblíbeného seriálu. Pevná konstrukce ze dřeva a OSB desek zaručuje, že vám tato pohovka vydrží dlouhá léta, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách jako jsou malé děti, nebo domácí zvířata.

Cena v době recenze: 17 789 Kč

Velká rozkládací čalouněná sedací souprava ETNA III

Velká rozkládací sedací souprava ETNA III. Pevná konstrukce ze dřeva a OSB desky. Potah z kvalitní látky Haiti v moderních barevných odstínech. Skandinávský design vhodný do všech současných interiérů. Sedací souprava má 3 úložné prostory pod sedáky. 

Cena v době recenze: 12 999 Kč

Rozkládací rohová čalouněná sedačka ASTANA U

Rohová sedačka ASTANA U v černém provedení v kombinaci eko kůže a látky je nadčasovou záležitostí. Prostorná rohová sedací souprava skýtá místo pro pohodlné posezení i ležení. Sedací soupravu lze rozložit a získat i místo pro spaní s dostatečnou ložnou plochou pro kvalitní spánek. Rovněž má sedací souprava ocenitelný úložný prostor, který lze využít nejen na uložení lůžkovin apod. Vzhledem k tomu, že zadní část sedačky je čalouněná, je tedy efektivně potažená látkou a díky tomu ji lze umístit i kdekoli v prostoru.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Tmavě šedá sedací souprava do U s polohovatelnými opěrkami hlavy

Máte velkou rodinu, trávíte rádi čas s přáteli? Hledáte místo, kde se můžete všichni pohodlně usadit? Řešení nabízí sedací souprava CAMPO XL, která si vás získá svým příjemným vzhledem i praktickými funkcemi. Svou velikostí poskytne dostatek prostoru pro komfortní sezení a o dodatečné pohodlí se postará elektrický vysouvací systém sedáku. Stačí jen pouhé stisknutí tlačítka a můžete si upravit hloubku sedu pomocí až na hloubku 88 cm. Vzniklý prostor se dá využít pro příležitostné přespání.

Cena v době recenze: 31 699 Kč

Luxusní prostorná sedačka do U

Luxusní rozkládací sedačka do U Melisa – Sawana 21/Soft 11 je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jsou oděru vzdorné. Rám je zhotoven z borovicového dřeva. Sedací souprava vám nabízí mnoho místa k sezení, úložný prostor, velkou spací plochu, polohovatelné podhlavníky kromě těch rohových a maximální komfort.

Cena v době recenze: 22 999 Kč

Rohová čalouněná prostorná sedací souprava

Sedačka, která Vás usadí. Tak by se dala jednoduše popsat sedací souprava MALAGA. Tahle kráska skrývá nejedno tajemství. Reprezentativní vzhled a praktické funkce. Velkorysý úložný prostor v otomanu a sedáku poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. Kovové nožky působí nejen elegantně, ale oceníte je i z praktického hlediska.

Cena v době recenze: 32 999 Kč

Rozkládací sedací souprava z eko kůže

Celočalouněná sedací souprava Arazzi ve tvaru písmene U a levém provedení rohu. Sedačka je vyhotovena v kombinaci eko kůže a látky Portland v hnědé barvě.

Cena v době recenze: 29 990 Kč

Rozkládací sedací souprava s úložným prostorem

Je dominantou a nejvýraznějším prvkem obývacího pokoje. Pokud se stěhujete či zařizujete nové bydlení, jedná se o nepostradatelný a praktický kus nábytku. Sedací souprava Hella v šedém provedení je vhodná do každého interiéru. Je snadno kombinovatelná s ostatním zařízením pokoje. Sedací souprava je dodávána včetně dvou hlavových opěrek pro co nejvyšší pohodlí. Precizní provedení v podobě úložného prostoru.

Cena v době recenze: 52 999 Kč