TV stolky z masivu

Rustikální stolek pod televizi masivní borovice

Aby byl váš obývací pokoj dokonalý a dobře se vám z pohovky sledovala televize, je naprostou nutností pořídit si televizní stolek. Tím pravým se pro vás může stát například tento TV stolek ze sestavy Corona, který je vyroben z pravého masivního borovicového dřeva. Díky tomu vyniká jedinečným rustikálním vzhledem a perfektními vlastnostmi.

Cena v době recenze: 4 699 Kč

TV stolek z masivu borovice

TV stolek CORONA bílý vosk 161017B je vyroben z masivu borovice voskovaná v bílém odstínu. Horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu, 2 malé zásuvky, 1 police, kovové ozdobné úchytky.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

TV stolek v rustikálním stylu

TV stolek CORONA je nádherným solitérem do vašeho obývacího pokoje. Dokonalý artikl pro milovníky a příznivce rustikálního stylu. TV stolek z borovicového dřeva v medovém odstínu skýtá dostatek místa na televizi, ale rovněž nabízí i dostatečný prostor pro uložení a odložení věcí. To je řešeno policí a bočními skříňkami, které jsou opatřeny ozdobnými úchyty v černém provedení.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

Nízká černo-zlatá komoda – TV stolek na nožkách

Hledáte do svého domova osobitý kus nábytku, z něhož bude čišet elegance a luxus? V tom případě vsaďte na tuto nízkou černou komodu se zlatými detaily. Díky ní vnesete do svého obývacího pokoje jistou dávku noblesy a harmonie. Tuto skříňku Carryhome můžete využít buď jako televizní stolek, či osobitý solitér do chodby a předsíně.

Cena v době recenze: 9 999 Kč

Rustikální TV stolek masiv borovice

Masivní dřevěný nábytek patří i nadále mezi stálice v našich domácnostech. Dokáže každý prostor neuvěřitelně zútulnit, k tomu se vyznačuje dlouhou životností a krásným vzhledem. Televizní stolek Torino je ukázkovým zástupcem této kategorie. Příjemný design se zde snoubí s kvalitně odvedenou řemeslnou prací.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

TV stolek na nožičkách z masivního divokého dubu

Tento TV díl od LANDSCAPE se může pochlubit svým velmi kvalitním zpracováním. Nábytek o rozměrech cca 172,8 x 52 x 47 cm (Š x V x H) je totiž vyroben z masivního dřeva divokého dubu s olejovaným kartáčovaným povrchem. K tomu ladí kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé barvě.

Cena v době recenze: 12 990 Kč